PCMC135T-3R3MF
SusumuSusumu
PCMC135T-3R3MF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PCMC135T-3R3MF
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.PCMC135T-3R3MF.pdf2.PCMC135T-3R3MF.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije PCMC135T-3R3MF
Številka dela PCMC135T-3R3MF Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 3.3UH 15A 9.2 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6013 pcs Podatkovni list 1.PCMC135T-3R3MF.pdf2.PCMC135T-3R3MF.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.530" L x 0.496" W (13.45mm x 12.60mm)
Ščitenje Unshielded Serija PCMC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 408-1357-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.189" (4.80mm) Frekvenca - Samozadostna -
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 15A 9.2 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 9.2 mOhm Max
Trenutna ocena 15A Tok - nasičenost 32A