PRG3216P-1302-B-T5
SusumuSusumu
PRG3216P-1302-B-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRG3216P-1302-B-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 13K OHM 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi:
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRG3216P-1302-B-T5
Številka dela PRG3216P-1302-B-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 13K OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 256833 pcs Podatkovni list
Voltage Rating - AC - Napetost - delo 1W
Napetost - razčlenitev 1206 Debelina (maks.) ±25ppm/°C
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm) Serija PRG
RoHS Status Tape & Reel (TR) Polarizacija Wide 1206 (3216 Metric), 0612
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Številka izdelka proizvajalca PRG3216P-1302-B-T5
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
FIFO's 2 Razširjen opis 13k Ohm ±0.1% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Thin Film
ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1% Opis RES SMD 13K OHM 1W 1206 WIDE