PRG3216P-8451-D-T5
SusumuSusumu
PRG3216P-8451-D-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PRG3216P-8451-D-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 8.45K OHM 1W 1206 WIDE
Podatkovni listi: PRG3216P-8451-D-T5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PRG3216P-8451-D-T5
Številka dela PRG3216P-8451-D-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 8.45K OHM 1W 1206 WIDE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 364997 pcs Podatkovni list PRG3216P-8451-D-T5.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.126" W (1.60mm x 3.20mm)
Serija PRG Odpornost 8.45 kOhms
Moč (Watts) 1W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer Wide 1206 (3216 Metric), 0612 delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 8.45 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor Wide 1206 (3216 Metric), 0612 Thin Film