RG1005P-2152-W-T5
SusumuSusumu
RG1005P-2152-W-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG1005P-2152-W-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 21.5K OHM 1/16W 0402
Podatkovni listi: RG1005P-2152-W-T5.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RG1005P-2152-W-T5
Številka dela RG1005P-2152-W-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 21.5K OHM 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 181628 pcs Podatkovni list RG1005P-2152-W-T5.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RG Odpornost 21.5 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 21.5 kOhms ±0.05% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film