RG1005P-7680-B-T1
SusumuSusumu
RG1005P-7680-B-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG1005P-7680-B-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 768 OHM 0.1% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RG1005P-7680-B-T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG1005P-7680-B-T1
Številka dela RG1005P-7680-B-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 768 OHM 0.1% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5388 pcs Podatkovni list RG1005P-7680-B-T1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RG Odpornost 768 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 768 Ohms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film