RG1005R-360-D-T10
SusumuSusumu
RG1005R-360-D-T10 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG1005R-360-D-T10
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 36 OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RG1005R-360-D-T10.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RG1005R-360-D-T10
Številka dela RG1005R-360-D-T10 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 36 OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1400267 pcs Podatkovni list RG1005R-360-D-T10.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RG Odpornost 36 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RG1005R-360-D-T10-ND
RG10R36.0DTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 36 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film