RG1608P-2322-W-T5
SusumuSusumu
RG1608P-2322-W-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG1608P-2322-W-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 23.2K OHM 1/10W 0603
Podatkovni listi: RG1608P-2322-W-T5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG1608P-2322-W-T5
Številka dela RG1608P-2322-W-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 23.2K OHM 1/10W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 340003 pcs Podatkovni list RG1608P-2322-W-T5.pdf
Toleranca ±0.05% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RG Odpornost 23.2 kOhms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 23.2 kOhms ±0.05% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film