RG2012P-2152-C-T5
SusumuSusumu
RG2012P-2152-C-T5 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG2012P-2152-C-T5
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 21.5KOHM 0.25% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RG2012P-2152-C-T5.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG2012P-2152-C-T5
Številka dela RG2012P-2152-C-T5 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 21.5KOHM 0.25% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5376 pcs Podatkovni list RG2012P-2152-C-T5.pdf
Toleranca ±0.25% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RG Odpornost 21.5 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 21.5 kOhms ±0.25% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film