RG2012V-7681-P-T1
SusumuSusumu
RG2012V-7681-P-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG2012V-7681-P-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 7.68KOHM 0.02% 1/8W 0805
Podatkovni listi: RG2012V-7681-P-T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RG2012V-7681-P-T1
Številka dela RG2012V-7681-P-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 7.68KOHM 0.02% 1/8W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 84315 pcs Podatkovni list RG2012V-7681-P-T1.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±5ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0805 Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RG Odpornost 7.68 kOhms
Moč (Watts) 0.125W, 1/8W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 7.68 kOhms ±0.02% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film