RG3216P-2702-B-T1
SusumuSusumu
RG3216P-2702-B-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG3216P-2702-B-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 27K OHM 0.1% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RG3216P-2702-B-T1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RG3216P-2702-B-T1
Številka dela RG3216P-2702-B-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 27K OHM 0.1% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 469581 pcs Podatkovni list RG3216P-2702-B-T1.pdf
Toleranca ±0.1% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RG Odpornost 27 kOhms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena RG3216P-2702-B-T1-ND
RG3216P2702BT1
RG32P27.0KBTR
delovna temperatura -55°C ~ 155°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Stopnja napak - natančen opis 27 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film