RG3216P-7320-P-T1
SusumuSusumu
RG3216P-7320-P-T1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RG3216P-7320-P-T1
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 732 OHM 0.02% 1/4W 1206
Podatkovni listi: RG3216P-7320-P-T1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RG3216P-7320-P-T1
Številka dela RG3216P-7320-P-T1 Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 732 OHM 0.02% 1/4W 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5823 pcs Podatkovni list RG3216P-7320-P-T1.pdf
Toleranca ±0.02% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 1206 Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija RG Odpornost 732 Ohms
Moč (Watts) 0.25W, 1/4W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 155°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Stopnja napak -
natančen opis 732 Ohms ±0.02% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film Sestava Thin Film