RL0816S-1R1-F
SusumuSusumu
RL0816S-1R1-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816S-1R1-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 1.1 OHM 1% 1/5W 0603
Podatkovni listi: RL0816S-1R1-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816S-1R1-F
Številka dela RL0816S-1R1-F Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 1.1 OHM 1% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1040224 pcs Podatkovni list RL0816S-1R1-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 1.1 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 408-1461-2
RL0816S-1R1-F-ND
RL0816S1R1F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Lastnosti Current Sense Stopnja napak -
natančen opis 1.1 Ohms ±1% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film Sestava Thin Film