RL0816S-3R9-G
SusumuSusumu
RL0816S-3R9-G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RL0816S-3R9-G
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 3.9 OHM 2% 1/5W 0603
Podatkovni listi: 1.RL0816S-3R9-G.pdf2.RL0816S-3R9-G.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RL0816S-3R9-G
Številka dela RL0816S-3R9-G Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 3.9 OHM 2% 1/5W 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 991257 pcs Podatkovni list 1.RL0816S-3R9-G.pdf2.RL0816S-3R9-G.pdf
Toleranca ±2% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0603 Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm)
Serija RL Odpornost 3.9 Ohms
Moč (Watts) 0.2W, 1/5W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Lastnosti Current Sense
Stopnja napak - natančen opis 3.9 Ohms ±2% 0.2W, 1/5W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Current Sense Thin Film