RP1005S-470-F
SusumuSusumu
RP1005S-470-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP1005S-470-F
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 47 OHM 1% 1/6W 0402
Podatkovni listi: 1.RP1005S-470-F.pdf2.RP1005S-470-F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP1005S-470-F
Številka dela RP1005S-470-F Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 47 OHM 1% 1/6W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5122 pcs Podatkovni list 1.RP1005S-470-F.pdf2.RP1005S-470-F.pdf
Toleranca ±1% Temperaturni koeficient 0/ +200ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja 0402 Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RP Odpornost 47 Ohms
Moč (Watts) 0.167W, 1/6W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RP1005S470F
RP10S47FDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Višina - sedež (maks.) 0.018" (0.45mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 47 Ohms ±1% 0.167W, 1/6W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Metal Film