RR0306P-302-D
SusumuSusumu
RR0306P-302-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0306P-302-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 3K OHM 0.5% 1/20W 0201
Podatkovni listi: RR0306P-302-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR0306P-302-D
Številka dela RR0306P-302-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 3K OHM 0.5% 1/20W 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2000612 pcs Podatkovni list RR0306P-302-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija RR Odpornost 3 kOhms
Moč (Watts) 0.05W, 1/20W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.010" (0.26mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 3 kOhms ±0.5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Thin Film