RR0510P-153-D
SusumuSusumu
RR0510P-153-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0510P-153-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 15K OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RR0510P-153-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR0510P-153-D
Številka dela RR0510P-153-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 15K OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4006774 pcs Podatkovni list RR0510P-153-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RR Odpornost 15 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RR0510P153D
RR05P15.0KDTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 15 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film