RR0510P-5111-D
SusumuSusumu
RR0510P-5111-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0510P-5111-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 5.11KOHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RR0510P-5111-D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RR0510P-5111-D
Številka dela RR0510P-5111-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 5.11KOHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3264248 pcs Podatkovni list RR0510P-5111-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RR Odpornost 5.11 kOhms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5.11 kOhms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film