RR0510R-100-D
SusumuSusumu
RR0510R-100-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR0510R-100-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 10 OHM 0.5% 1/16W 0402
Podatkovni listi: RR0510R-100-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR0510R-100-D
Številka dela RR0510R-100-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 10 OHM 0.5% 1/16W 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5687710 pcs Podatkovni list RR0510R-100-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±100ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Serija RR Odpornost 10 Ohms
Moč (Watts) 0.063W, 1/16W Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena RR05R10DDKR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.016" (0.40mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 10 Ohms ±0.5% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Thin Film Sestava Thin Film