RR1220P-2370-D-M
SusumuSusumu
RR1220P-2370-D-M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR1220P-2370-D-M
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 237 OHM 0.5% 1/10W 0805
Podatkovni listi: RR1220P-2370-D-M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR1220P-2370-D-M
Številka dela RR1220P-2370-D-M Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 237 OHM 0.5% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5191067 pcs Podatkovni list RR1220P-2370-D-M.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±25ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RR Odpornost 237 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Število zaključkov 2 Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm) Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 237 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film