RR1220Q-910-D
SusumuSusumu
RR1220Q-910-D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RR1220Q-910-D
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka RES SMD 91 OHM 0.5% 1/10W 0805
Podatkovni listi: RR1220Q-910-D.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RR1220Q-910-D
Številka dela RR1220Q-910-D Proizvajalec Susumu
Opis RES SMD 91 OHM 0.5% 1/10W 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3338919 pcs Podatkovni list RR1220Q-910-D.pdf
Toleranca ±0.5% Temperaturni koeficient ±50ppm/°C
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija RR Odpornost 91 Ohms
Moč (Watts) 0.1W, 1/10W Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena RR1220Q910D
RR12Q91DTR
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Število zaključkov 2
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.020" (0.50mm)
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 91 Ohms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Thin Film Sestava Thin Film