TFL0816-1N2
SusumuSusumu
TFL0816-1N2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TFL0816-1N2
Proizvajalec / znamka: Susumu
Opis izdelka FIXED IND 1.2NH 1A 100 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.TFL0816-1N2.pdf2.TFL0816-1N2.pdf3.TFL0816-1N2.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TFL0816-1N2
Številka dela TFL0816-1N2 Proizvajalec Susumu
Opis FIXED IND 1.2NH 1A 100 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5251 pcs Podatkovni list 1.TFL0816-1N2.pdf2.TFL0816-1N2.pdf3.TFL0816-1N2.pdf
Tip Thin Film Toleranca ±0.2nH
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija TFL
Ocene - Q @ Frek 20 @ 300MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 408-1026-2 delovna temperatura -
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 200MHz Induktivnost 1.2nH
Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm) Frekvenca - Samozadostna 6GHz
natančen opis 1.2nH Unshielded Thin Film Inductor 1A 100 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -