SEP01G72J2BG1SA-37R-KC
SwissbitSwissbit
Swissbit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SEP01G72J2BG1SA-37R-KC
Proizvajalec / znamka: Swissbit
Opis izdelka MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240RDIMM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SEP01G72J2BG1SA-37R-KC
Številka dela SEP01G72J2BG1SA-37R-KC Proizvajalec Swissbit
Opis MODULE DDR2 SDRAM 1GB 240RDIMM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5102 pcs Podatkovni list
Hitrost 533MT/s Serija -
Paket / primer 240-RDIMM Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vrsta pomnilnika DDR2 SDRAM Velikost pomnilnika 1GB
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
SEP8505-002
SEP8505-002
Proizvajalci: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Opis: EMITTER IR 935NM 50MA RADIAL
Na zalogi: 60931 pcs
Prenesi: SEP8505-002.pdf
RFQ
SEP02G72E2BG2SA-25R
SEP02G72E2BG2SA-25R
Proizvajalci: Swissbit
Opis: MODULE DDR2 SDRAM 2GB 240RDIMM
Na zalogi: 5837 pcs
Prenesi:
RFQ
SEP0720Q38CB
SEP0720Q38CB
Proizvajalci: Hamlin / Littelfuse
Opis: SIDACTOR ETHERNET POE 72V 100A