SFSA030GM3AA2TO-I-LB-22P-STD
SwissbitSwissbit
Swissbit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSA030GM3AA2TO-I-LB-22P-STD
Proizvajalec / znamka: Swissbit
Opis izdelka SSD M.2 SATA X-66M2(2242) 30GB P
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 619 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 619 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SFSA030GM3AA2TO-I-LB-22P-STD
Številka dela SFSA030GM3AA2TO-I-LB-22P-STD Proizvajalec Swissbit
Opis SSD M.2 SATA X-66M2(2242) 30GB P Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 619 pcs Podatkovni list
Napetost - oskrba 3.3V Tip SATA III
Hitrost - Zapiši 415MB/s Hitrost - branje 520MB/s
Velikost / dimenzija 42.00mm x 22.00mm x 3.60mm Serija X-66M2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (pSLC)
Velikost pomnilnika 30GB Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja M.2 Module
natančen opis Solid State Drive (SSD) 30GB SATA III FLASH - NAND (pSLC) M.2 Module 3.3V Tok - maks 550mA