SFSA032GV1AA4TO-I-DB-216-3V3
SwissbitSwissbit
Swissbit
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SFSA032GV1AA4TO-I-DB-216-3V3
Proizvajalec / znamka: Swissbit
Opis izdelka SATA MODULE SLC FLASH 32GB
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije SFSA032GV1AA4TO-I-DB-216-3V3
Številka dela SFSA032GV1AA4TO-I-DB-216-3V3 Proizvajalec Swissbit
Opis SATA MODULE SLC FLASH 32GB Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5225 pcs Podatkovni list
Utež 0.353 oz (10g) Napetost - oskrba 3.3V
Tip SATA III Hitrost - Zapiši 250MB/s
Hitrost - branje 520MB/s Velikost / dimenzija 54.00mm x 39.00mm x 4.00mm
Serija X-600S delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Vrsta pomnilnika FLASH - NAND (SLC) Velikost pomnilnika 32GB
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Oblika faktorja Slim-SATA
natančen opis Solid State Drive (SSD) 32GB SATA III FLASH - NAND (SLC) Slim-SATA 3.3V Tok - maks 515mA