C0402X7R0J331M020BC
TDK CorporationTDK Corporation
C0402X7R0J331M020BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0402X7R0J331M020BC
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 6.3V X7R 01005
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0402X7R0J331M020BC
Številka dela C0402X7R0J331M020BC Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 6.3V X7R 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 6.3V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena 445-13572-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 01005 (0402 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose