C0603C0G1E180G
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E180G Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E180G
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 18PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E180G.pdf2.C0603C0G1E180G.pdf3.C0603C0G1E180G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E180G
Številka dela C0603C0G1E180G Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 18PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±2%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-7234-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 18pF ±2% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 18pF Aplikacije General Purpose