C0603C0G1E2R4B
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E2R4B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E2R4B
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E2R4B.pdf2.C0603C0G1E2R4B.pdf3.C0603C0G1E2R4B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E2R4B
Številka dela C0603C0G1E2R4B Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 2.4PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4608-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 2.4pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 2.4pF Aplikacije General Purpose