C0603C0G1E360J
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E360J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E360J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 36PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E360J.pdf2.C0603C0G1E360J.pdf3.C0603C0G1E360J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E360J
Številka dela C0603C0G1E360J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 36PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4664-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 36pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 36pF Aplikacije General Purpose