C0603C0G1E3R6B
TDK CorporationTDK Corporation
C0603C0G1E3R6B Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603C0G1E3R6B
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 3.6PF 25V C0G 0201
Podatkovni listi: 1.C0603C0G1E3R6B.pdf2.C0603C0G1E3R6B.pdf3.C0603C0G1E3R6B.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603C0G1E3R6B
Številka dela C0603C0G1E3R6B Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 3.6PF 25V C0G 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 25V
Toleranca 3.6pF Debelina (maks.) C0G, NP0
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija C RoHS Status Digi-Reel®
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-4616-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca C0603C0G1E3R6B
Vodilni stil 0.013" (0.33mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
Razširjen opis 3.6pF ±0.1pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±0.1pF
Opis CAP CER 3.6PF 25V C0G 0201
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
C0603C0G1E3R5B030BG
C0603C0G1E3R5B030BG
Proizvajalci: TDK Corporation
Opis: CAP CER 3.5PF 25V C0G 0201
Na zalogi: 1355351 pcs
Prenesi: C0603C0G1E3R5B030BG.pdf
RFQ
C0603C0G1E3R6B030BG
C0603C0G1E3R6B030BG
Proizvajalci: TDK Corporation