C0603X6S0J472M030BA
TDK CorporationTDK Corporation
C0603X6S0J472M030BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C0603X6S0J472M030BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 4700PF 6.3V X6S 0201
Podatkovni listi: 1.C0603X6S0J472M030BA.pdf2.C0603X6S0J472M030BA.pdf3.C0603X6S0J472M030BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C0603X6S0J472M030BA
Številka dela C0603X6S0J472M030BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 4700PF 6.3V X6S 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Voltage Rating - AC - Napetost - ocenjena 6.3V
Toleranca 4700pF Debelina (maks.) X6S
Velikost zemljišča na površini - Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Serija C RoHS Status Tape & Reel (TR)
Ripple Current - nizka frekvenca General Purpose Ocene -
Polarizacija 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-13699-2
C0603X6S0J472MT00NN
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Številka izdelka proizvajalca C0603X6S0J472M030BA
Vodilni stil 0.013" (0.33mm) Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti Low ESL Stopnja napak -
Razširjen opis 4700pF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X6S 0201 (0603 Metric) ESR (upornost ekvivalentne serije) ±20%
Opis CAP CER 4700PF 6.3V X6S 0201