C1005C0G1H151F050BA
TDK CorporationTDK Corporation
C1005C0G1H151F050BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1005C0G1H151F050BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 150PF 50V C0G 0402
Podatkovni listi: 1.C1005C0G1H151F050BA.pdf2.C1005C0G1H151F050BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1005C0G1H151F050BA
Številka dela C1005C0G1H151F050BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 150PF 50V C0G 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 484617 pcs Podatkovni list 1.C1005C0G1H151F050BA.pdf2.C1005C0G1H151F050BA.pdf
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±1%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-7013-2
C1005C0G1H151F
C1005C0G1H151FT000F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 150pF ±1% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 150pF Aplikacije General Purpose