C1005C0G1H5R6D
TDK CorporationTDK Corporation
C1005C0G1H5R6D Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1005C0G1H5R6D
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 50V C0G 0402
Podatkovni listi: 1.C1005C0G1H5R6D.pdf2.C1005C0G1H5R6D.pdf3.C1005C0G1H5R6D.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C1005C0G1H5R6D
Številka dela C1005C0G1H5R6D Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 5.6PF 50V C0G 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-4883-2
C1005C0G1H5R6DT000F
C1005COG1H5R6D
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 5.6pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 5.6pF Aplikacije General Purpose