C1005X7R1H331M050BA
TDK CorporationTDK Corporation
C1005X7R1H331M050BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1005X7R1H331M050BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V X7R 0402
  • Sporočilo
Specifikacije C1005X7R1H331M050BA
Številka dela C1005X7R1H331M050BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 50V X7R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-4911-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X7R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose