C1005X7S2A682M050BB
TDK CorporationTDK Corporation
C1005X7S2A682M050BB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1005X7S2A682M050BB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 6800PF 100V X7S 0402
Podatkovni listi: 1.C1005X7S2A682M050BB.pdf2.C1005X7S2A682M050BB.pdf3.C1005X7S2A682M050BB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1005X7S2A682M050BB
Številka dela C1005X7S2A682M050BB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 6800PF 100V X7S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-6029-2
C1005X7S2A682M
C1005X7S2A682MT000F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 6800pF ±20% 100V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 6800pF Aplikacije General Purpose