C1608NP01H070D080AA
TDK CorporationTDK Corporation
C1608NP01H070D080AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C1608NP01H070D080AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 7PF 50V NP0 0603
Podatkovni listi: 1.C1608NP01H070D080AA.pdf2.C1608NP01H070D080AA.pdf3.C1608NP01H070D080AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C1608NP01H070D080AA
Številka dela C1608NP01H070D080AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 7PF 50V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 445-14050-2
C1608NP01H070DT000N
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 7pF ±0.5pF 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric)
Zmogljivost 7pF Aplikacije General Purpose