C2012C0G2E101J
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2E101J Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2E101J
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 100PF 250V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2E101J.pdf2.C2012C0G2E101J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2E101J
Številka dela C2012C0G2E101J Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 100PF 250V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5302 pcs Podatkovni list 1.C2012C0G2E101J.pdf2.C2012C0G2E101J.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-4139-6
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 100pF ±5% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 100pF Aplikacije General Purpose