C2012C0G2E152K085AA
TDK CorporationTDK Corporation
C2012C0G2E152K085AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C2012C0G2E152K085AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 1500PF 250V C0G 0805
Podatkovni listi: 1.C2012C0G2E152K085AA.pdf2.C2012C0G2E152K085AA.pdf3.C2012C0G2E152K085AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C2012C0G2E152K085AA
Številka dela C2012C0G2E152K085AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 1500PF 250V C0G 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.039" (1.00mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 445-14335-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 1500pF ±10% 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 1500pF Aplikacije General Purpose