C3216CH2J331J060AA
TDK CorporationTDK Corporation
C3216CH2J331J060AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C3216CH2J331J060AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 630V CH 1206
Podatkovni listi: 1.C3216CH2J331J060AA.pdf2.C3216CH2J331J060AA.pdf3.C3216CH2J331J060AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C3216CH2J331J060AA
Številka dela C3216CH2J331J060AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 630V CH 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.030" (0.75mm) Temperaturni koeficient CH
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-11652-6
delovna temperatura -25°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±5% 630V Ceramic Capacitor CH 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije General Purpose