C3216NP02A822J115AA
TDK CorporationTDK Corporation
C3216NP02A822J115AA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C3216NP02A822J115AA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 8200PF 100V NP0 1206
Podatkovni listi: 1.C3216NP02A822J115AA.pdf2.C3216NP02A822J115AA.pdf3.C3216NP02A822J115AA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C3216NP02A822J115AA
Številka dela C3216NP02A822J115AA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 8200PF 100V NP0 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-14670-2
C3216NP02A822JT000N
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 8200pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 8200pF Aplikacije General Purpose