C3216X7R2A333K115AM
TDK CorporationTDK Corporation
C3216X7R2A333K115AM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C3216X7R2A333K115AM
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.C3216X7R2A333K115AM.pdf2.C3216X7R2A333K115AM.pdf3.C3216X7R2A333K115AM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C3216X7R2A333K115AM
Številka dela C3216X7R2A333K115AM Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.033UF 100V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 100V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.051" (1.30mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 445-6068-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Open Mode
Stopnja napak - natančen opis 0.033µF ±10% 100V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.033µF Aplikacije General Purpose