C4532X7R1C226M230KB
TDK CorporationTDK Corporation
C4532X7R1C226M230KB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C4532X7R1C226M230KB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 22UF 16V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.C4532X7R1C226M230KB.pdf2.C4532X7R1C226M230KB.pdf3.C4532X7R1C226M230KB.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C4532X7R1C226M230KB
Številka dela C4532X7R1C226M230KB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 22UF 16V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena 445-1442-2
C4532X7R1C226M
C4532X7R1C226M/2.30
C4532X7R1C226MT
C4532X7R1C226MT000N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 22µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 22µF Aplikacije General Purpose