C5750X7R1C336M200KB
TDK CorporationTDK Corporation
C5750X7R1C336M200KB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C5750X7R1C336M200KB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 33UF 16V X7R 2220
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C5750X7R1C336M200KB
Številka dela C5750X7R1C336M200KB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 33UF 16V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.087" (2.20mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-13405-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 33µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 33µF Aplikacije General Purpose