C5750X7R1H106K230KB
TDK CorporationTDK Corporation
C5750X7R1H106K230KB Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: C5750X7R1H106K230KB
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10UF 50V X7R 2220
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije C5750X7R1H106K230KB
Številka dela C5750X7R1H106K230KB Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10UF 50V X7R 2220 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.098" (2.50mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.224" L x 0.197" W (5.70mm x 5.00mm) Serija C
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 2220 (5750 Metric) Druga imena 445-3492-2
C5750X7R1H106K
C5750X7R1H106KT
C5750X7R1H106KT000N
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 2220 (5750 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije General Purpose