CC45SL3AD331JYNNA
TDK CorporationTDK Corporation
CC45SL3AD331JYNNA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC45SL3AD331JYNNA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL
Podatkovni listi: CC45SL3AD331JYNNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC45SL3AD331JYNNA
Številka dela CC45SL3AD331JYNNA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 1KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 702596 pcs Podatkovni list CC45SL3AD331JYNNA.pdf
Napetost - ocenjena 1000V (1kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm) Serija CC45
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-15976
CC45SL3AD331JYNNA-ND
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.551" (14.00mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Zmogljivost 330pF