CC45SL3FD220JYNNA
TDK CorporationTDK Corporation
CC45SL3FD220JYNNA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CC45SL3FD220JYNNA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 22PF 3KV SL RADIAL
Podatkovni listi: CC45SL3FD220JYNNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CC45SL3FD220JYNNA
Številka dela CC45SL3FD220JYNNA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 22PF 3KV SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 478088 pcs Podatkovni list CC45SL3FD220JYNNA.pdf
Napetost - ocenjena 3000V (3kV) Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.217" Dia (5.50mm) Serija CC45
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc Druga imena 445-15991
CC45SL3FD220JYNNA-ND
delovna temperatura -25°C ~ 125°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks
Vodilni stil Formed Leads - Kinked Razdalja med vodikom 0.295" (7.50mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Lastnosti High Voltage, Low Dissipation Factor Stopnja napak -
natančen opis 22pF ±5% 3000V (3kV) Ceramic Capacitor SL Radial, Disc Zmogljivost 22pF