CD45SL2GA100J-NKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD45SL2GA100J-NKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 10PF 400V SL RADIAL
Podatkovni listi: 1.CD45SL2GA100J-NKA.pdf2.CD45SL2GA100J-NKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD45SL2GA100J-NKA
Številka dela CD45SL2GA100J-NKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 10PF 400V SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 517314 pcs Podatkovni list 1.CD45SL2GA100J-NKA.pdf2.CD45SL2GA100J-NKA.pdf
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.276" Dia (7.00mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 10pF ±5% 400V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 10pF Aplikacije Safety