CD45SL2GA680JYGKA
TDK CorporationTDK Corporation
TDK Corporation
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CD45SL2GA680JYGKA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 68PF 400V SL RADIAL
Podatkovni listi: 1.CD45SL2GA680JYGKA.pdf2.CD45SL2GA680JYGKA.pdf3.CD45SL2GA680JYGKA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CD45SL2GA680JYGKA
Številka dela CD45SL2GA680JYGKA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 68PF 400V SL RADIAL Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 400V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) - Temperaturni koeficient SL
Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm) Serija CD
Ocene X1, Y1 Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Disc delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Proizvajalec Standardni čas vodenja 10 Weeks Vodilni stil Formed Leads - Kinked
Razdalja med vodikom 0.394" (10.00mm) Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) 0.512" (13.00mm) Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 68pF ±5% 400V Ceramic Capacitor SL Radial, Disc
Zmogljivost 68pF Aplikacije Safety