CGA1A2X7R1C331M030BA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA1A2X7R1C331M030BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA1A2X7R1C331M030BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 16V X7R 0201
Podatkovni listi: 1.CGA1A2X7R1C331M030BA.pdf2.CGA1A2X7R1C331M030BA.pdf3.CGA1A2X7R1C331M030BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA1A2X7R1C331M030BA
Številka dela CGA1A2X7R1C331M030BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 16V X7R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 445-12076-2
CGA1A2X7R1C331MT0YNN
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 40 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 330pF ±20% 16V Ceramic Capacitor X7R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 330pF