CGA2B1X7S1C474K050BC
TDK CorporationTDK Corporation
CGA2B1X7S1C474K050BC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA2B1X7S1C474K050BC
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 16V X7S 0402
Podatkovni listi: 1.CGA2B1X7S1C474K050BC.pdf2.CGA2B1X7S1C474K050BC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA2B1X7S1C474K050BC
Številka dela CGA2B1X7S1C474K050BC Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 0.47UF 16V X7S 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1146824 pcs Podatkovni list 1.CGA2B1X7S1C474K050BC.pdf2.CGA2B1X7S1C474K050BC.pdf
Napetost - ocenjena 16V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X7S
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-174214-2
CGA2B1X7S1C474K050BC-ND
CGA2B1X7S1C474KT000F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 52 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 0.47µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7S 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.47µF