CGA2B2X8R1H331M050BA
TDK CorporationTDK Corporation
CGA2B2X8R1H331M050BA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: CGA2B2X8R1H331M050BA
Proizvajalec / znamka: TDK Corporation
Opis izdelka CAP CER 330PF 50V X8R 0402
Podatkovni listi: 1.CGA2B2X8R1H331M050BA.pdf2.CGA2B2X8R1H331M050BA.pdf3.CGA2B2X8R1H331M050BA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije CGA2B2X8R1H331M050BA
Številka dela CGA2B2X8R1H331M050BA Proizvajalec TDK Corporation
Opis CAP CER 330PF 50V X8R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 50V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient X8R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CGA
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 445-12311-2
CGA2B2X8R1H331MT0Y0M
delovna temperatura -55°C ~ 150°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Temperature
Stopnja napak - natančen opis 330pF ±20% 50V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)
Zmogljivost 330pF Aplikacije Automotive